JK Furniture Co., Ltd, založená v roku 2010, sa nachádza v meste Dongguan.

Náš tím s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti a úsilím všetkých 200 zamestnancov, JK je vytvárať pridanú hodnotu pre zákazníkov po celom svete.

JK sa zamerala na najvyššiu kvalitu kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskej stoličky, jedálenskej stoličky , hosťovskej stoličky , stoličky, pohovky a pohovky. Taktiež poskytujeme dokonalý popredajný servis pre našich zákazníkov, ktorí sa už stali ústredným bodom našej spoločnosti.


Zavádza sa prísny systém kontroly kvality, ktorý sľubuje kvalitné výrobky v priebehu výroby, od nákupu surovín po balenie.

Rozširujeme výrobnú škálu od momentu, keď sme sa zaoberali exportom, aby sme hľadali väčšie zámorské trhy, pretože automatizujeme naše konštrukčné postupy a automatizujeme výrobu a súčasne sa zúčastňujeme na profesionálnych výstavách a veľtrhoch s úsilím všetkých aspektov. Naše výrobky získali veľký dojem a spokojnosť doma a v zahraničí, najmä v USA, Kanade, Spojenom kráľovstve, Nemecku, Japonsku a podobne. Zavedením nových technológií, nových materiálov, ďalších odborníkov a najnovšieho systému riadenia bude naša spoločnosť neustále pracovať na tom, ako zlepšiť kvalitu a obohatiť rozmanitosť výrobkov.

2.jpg3.jpg

Vždy cítime, že každý úspech našej spoločnosti priamo súvisí s kvalitou výrobkov, ktoré ponúkame. Spĺňajú najvyššie kvalitatívne požiadavky stanovené v smerniciach BIFMA 5.1, ISO9001, ISO14000: 14001 a náš prísny systém kontroly kvality.

4.jpg

5.jpg

Ak máte záujem o to, čo robíme, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na nadviazanie priateľského a plodného obchodného vzťahu s vami.